Centrum szkoleniowe TOP COSMETICS

Ciągły rozwój jest jednym z głównych składników sukcesu w każdym biznesie. Centrum Szkoleniowe TOP COSMETICS jest pewne wagi swojej misji — rozwoju kosmetologów w Polsce, podnoszenia poziomu wiedzy i umiejętności zawodowych.

Od wielu lat prowadzimy seminaria szkoleniowe i kursy dla specjalistów

Zaczynamy od podstawowej wiedzy z zakresu anatomii i ułożenia dłoni, stopniowo przechodząc do coraz bardziej skomplikowanych metod i technik wirtuozerskich. Nasz zespół pomaga specjalistom przejść całą drogę od poziomu początkującego do eksperckiego, wspierając ich na każdym etapie rozwoju zawodowego.

Podczas szkoleń pod okiem ekspertów Centrum Szkoleniowego TOP COSMETICS, specjaliści otrzymują nie tylko odpowiednią wiedzę, ale także uczą się rozwijać własny styl pracy, wykorzystywać autorskie techniki i znajdować indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Centrum Szkoleniowe TOP COSMETICS to cały ekosystem, który łączy prawdziwych profesjonalistów. System szkolenia specjalistów pozwala na osiągnięcie wysokiej skuteczności w korzystaniu z produktów przedstawionych marek.

Razem z TOP COSMETICS zyskujesz nowe możliwości rozwoju, zarabiania, opanowania unikalnej wiedzy praktycznej.

Oferujemy:

Szkolenie specjalistów

Prezentacje nowych produktów

Seminaria naukowo-praktyczne

Wystawy specjalistyczne

Konferencje dla specjalistów

Gwarantujemy nienaganną jakość preparatów używanych do szkoleń, rygorystyczny system nauczania oraz certyfikację specjalistów.

Oferujemy szkolenia w wielu formatach i z różnych dziedzin: skuteczne, efektywne, wyjątkowe!

CHRISTINA

Тагінцева Юлія Генадіївна

лікар-дерматоловенеролог І категорії, косметолог, сертифікований міжнародний тренер MD SkinSolutions (Люксембург), сертифікований тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Рубан Анастасія

лікар-дерматолог, косметолог, сертифікований міжнародний тренер MD SkinSolutions (Люксембург), член Pluryal Academy, сертифікований тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Котляр Катерина

лікар-дерматовенеролог, косметолог, тренер бренду CHRISTINA, методист компанії TOP COSMETICS Україна.

Прокопчук Вікторія

косметолог, сертифікований тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Чуйко Наталя Олексіївна

лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат хімічних наук, академік АТН України за фахом нанотехнології. Фахівець у галузі лазерної дерматології, ін'єкційних методик, ниткового ліфтингу APTOS

Ребдєва Світлана

косметолог-естетист, біолог. Тренер професійного косметологічного бренду CHRISTINA

Nie przegap swojej szansy na zdobycie unikalnej wiedzy praktycznej od najlepszych trenerów! Wiedza, którą możesz od razu zastosować w praktyce, zwiększając swoje dochody i bazę klientów!
Zarezerwuj miejsce na szkoleniu już teraz za pośrednictwem działu sprzedaży lub kontaktując się z nami w mediach społecznościowych: @christinacosmetics.pl

Do zobaczenia na szkoleniach!