Kosmetyki profesjonalne CHRISTINA

CHRISTINA to marka izraelskich kosmetyków profesjonalnych, która została założona w 1982 roku. Od 40 lat produkty tej marki powstają w Izraelu i są używane przez certyfikowanych kosmetologów na Ukrainie, w Europie, krajach bałtyckich, Ameryce, na Bliskim Wschodzie i w regionie Pacyfiku. Kosmetyki CHRISTINA łączą tradycyjne naturalne i innowacyjne kompleksy do rozwiązania różnych problemów skórnych.

O CHRISTINA

CHRISTINA to marka izraelskich kosmetyków profesjonalnych, która została założona w 1982 roku. Od 40 lat produkty tej marki powstają w Izraelu i są używane przez certyfikowanych kosmetologów. Twórcą marki CHRISTINA jest kosmetolog, redaktor naczelna izraelskiej wersji magazynu dla specjalistów medycyny estetycznej Les Nouvelles Esthetiques Christina M. Zehavi. Doświadczenie zawodowe pomogło założycielce marki stworzyć kosmetyki, które spełnią wszystkie potrzeby specjalistów i klientów: przyjazne dla środowiska, etyczne (produkty nie są testowane na zwierzętach), skuteczne i wysokiej jakości.

Kosmetyki marki są opracowywane we własnym centrum badawczym i produkowane pod ścisłą kontrolą. Pierwsze produkty marki – peelingi BioPhyto i Rose de Mer są nadal bestsellerami CHRISTINA na Ukrainie, w Europie, krajach bałtyckich, Ameryce, na Bliskim Wschodzie i w regionie Pacyfiku. Kosmetyki CHRISTINA łączą tradycyjne naturalne i innowacyjne kompleksy do rozwiązania różnych problemów skórnych.

Cechy izraelskich kosmetyków CHRISTINA

Asortyment marki CHRISTINA obejmuje 11 ekskluzywnych linii i ponad 350 produktów, które rozwiązują problemy estetyczne każdego rodzaju skóry. Wśród nich znajdują się produkty do skóry wrażliwej i podrażnionej, problemowej i tłustej, dojrzałej i matowej. Kombinacje składników aktywnych są wprowadzane do kompozycji w optymalnych stężeniach, co pozwala na dokładne przewidzenie rezultatu. Każda linia zawiera zestaw do podstawowej pielęgnacji skóry oraz produkty przeznaczone do konkretnych problemów. We wszystkich liniach marki są również obecne produkty chroniące skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.

Efekt zabiegów z użyciem produktów CHRISTINA jest utrwalony i uzupełniony pielęgnacją domową zaleconą przez kosmetologa. Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu, a systematyczne stosowanie kosmetyków CHRISTINA daje pacjentowi możliwość zapomnienia o problemach skóry, poprawy jej kondycji i wyglądu.

Produkty marki nawilżają skórę, działają przeciwzapalnie, leczniczo i ochronnie, wspomagają regenerację komórek skóry, zwalczają nadmierną pigmentację. Kwas hialuronowy w składzie produktów pomaga wygładzić strukturę skóry i nadać jej zdrowy blask. Kosmetyki są hipoalergiczne, jednak należy pamiętać, że u niektórych pacjentów występują indywidualne nietolerancje składników produktów. Przed użyciem wymagana jest konsultacja specjalisty.

Linie marki CHRISTINA:

✔️ Illustrious: rozoświetlenie i młodość

✔️ Rose de Mer: peeling na bazie koralowców z Morza Czerwonego, odnowa komórek

✔️ Bio Phyto: detoks i pielęgnacja skóry z oznakami kuperozy

✔️ Forever Young: pielęgnacja przeciw starzeniu, chronostarzenie, odmładzanie za pomocą peptydów regulacyjnych

✔️ Comodex: kompleksowa pielęgnacja skóry tłustej i problematycznej

✔️ Unstress: linia do pielęgnacji skóry zestresowanej i wrażliwej

✔️ Wish: pielęgnacja przeciwstarzeniowa skóry dojrzałej

✔️ Muse: przedłużanie młodości na poziomie DNA

✔️ Chateau de Beaute: premium program odmładzania skóry 30+

✔️ Silk: pielęgnacja skóry suchej, nawilżanie za pomocą jedwabiu

✔️ Line Repair (nowa❗️): do odnowy, wyrównania kolorytu i rozświetlenia skóry

Kosmetolodzy mogą kupić izraelskie kosmetyki CHRISTINA na Ukrainie za pośrednictwem oficjalnego i wyłącznego dystrybutora marki od 2006 roku — firmy TOP COSMETICS. Kupując u nas, masz pewność oryginalności i jakości produktów, terminów ich ważności i cen.

Szkolenie z pracy z izraelskimi kosmetykami CHRISTINA

Firma TOP COSMETICS prowadzi seminaria szkoleniowe i treningi z zakresu stosowania kosmetyków profesjonalnych CHRISTINA. Do każdego szkolenia dołączona jest część praktyczna, która demonstruje sposoby stosowania. Szkolenia obejmują również aspekty finansowe i standardy obsługi pacjenta. Po ukończeniu szkolenia kosmetolodzy otrzymują certyfikaty potwierdzające kompetencje, z prawem do stosowania kosmetyków marki w praktyce. Oprócz szkoleń offline, Centrum Szkoleniowe TOP COSMETICS oferuje również format online – webinaria i transmisje na żywo.

Kosmetyki marki CHRISTINA można zamówić kontaktując się działem sprzedaży.

It just works!